НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Циклова комісія філологічних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення |
Керівник (наставник) |
1 |
2010-2011 н. р |
І Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка ІІ етап (обласний) |
Домашевська Оксана Михайлівна Група Ф-11 |
ІІ місце |
Томин Г.Ю. |
2 |
І Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка ІV Фінальний етап |
Домашевська Оксана Михайлівна Група Ф-11 |
ІІ місце |
Томин Г.Ю. |
Циклова комісія суспільних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення |
Керівник (наставник) |
1 |
2010-2011 н. р |
ІІ етап обласної олімпіади з історії України |
Сивак Володимир Юрійович Група Т-11 |
ІV місце |
Свягла В. Ф. |
2 |
ІІ етап обласної олімпіади з історії України |
Лозяк Юрій Дмитрович Група П-11 |
ІІ місце |
Божак Я.В. |
Циклова комісія природничо-математичних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення |
Керівник (наставник) |
1 |
2010-2011 н. р |
ІІ етап обласної олімпіади з фізики |
Мельник В. (гр. Е-11) |
І місце |
Ганцюк О.В. . |
2 | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики |
Стецюк М. (гр.Ф-11) |
ІІ місце | Дудишин Л.В. | |
3 | ІІ етап обласної олімпіади з хімії |
Люта Н. (гр. Б-11) |
ІІ місце | Максим’юк Г.М. | |
4 |
грудень 2010р. |
Обласна науково-практична студентська конференція з фізики «Альтернативні джерела енергії» | Студенти коледжу |
Чабан Ю.Я. Ганцюк О.В. Кравчук М.Д Пирин Н.В. |
Циклова комісія філологічних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2011-2012 н.р. |
ІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка ІІ етап (обласний) |
Домашевська Оксана Михайлівна Група Ф-21 |
І місце |
Томин Г.Ю. |
2 |
ХІІ Міжнародний конкурс української мови ім. П. Яцика ІІ етап (обласний) |
Кузьмич Уляна Михайлівна Група П-11 |
ІІІ місце |
Дем’янчук О.В. |
Циклова комісія суспільних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2011- 2012 н.р. |
ІІ етап обласної олімпіади з історії України |
Петруняк Михайло Михайлович Група Т-11 |
І місце |
Свягла В.Ф. |
Циклова комісія природничо-математичних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2011-2012 н.р. |
ІІ етап обласної олімпіади з фізики | Михайлюк О. (гр. Ф-11) |
І місце |
Ганцюк О.В. |
2 | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики |
Бойко О. (гр.Ф-11) |
ІІІ місце | Дудишин Л.В. | |
3 | ІІ етап обласної олімпіади з хімії | Кропивницька І. (гр.Ф-11) | ІІІ місце | Максим’юк Г.М. | |
4 |
березень 2011р. |
І-й Карпатський молодіжний екологічний Форум |
Виступи по наукових секціях: Міскевич У.Д Чабан Ю.Я. |
Циклова комісія філологічних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 | 2012-2013 н.р. |
ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка ІV Фінальний етап |
Дубінська Анна Анатоліївна |
ІІІ місце |
Томин Г.Ю. |
2 |
ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка ІІ етап (обласний) |
Дубінська Анна Анатоліївна Група Ф-11 |
ІІ місце |
Томин Г.Ю. |
|
3 |
ХІІІ Міжнародний конкурс української мови ім. П. Яцика ІІ етап (обласний) |
Пальона Наталія Миколаївна Група П-12 |
ІІ місце |
Дем’янчук О.В. |
|
4 |
Всеукраїнська олімпіада з української мови ІІ етап (обласний) |
Юркевич М.А. Група П-21 |
ІІІ місце |
Дем’янчук О.В. | |
5 |
Конкурс читців поезії до Дня писемності і мови
|
Кермощук Оксана Юріївна Група П-21 |
І місце |
Цимбалюк І.Б. |
Циклова комісія суспільних дисциплін
№ п/п |
Дата | Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2012- 2013 н.р. |
ІІ етап обласної олімпіади з історії України |
Яворська Мар’яна Володимирівна Група П-11 |
ІІ місце |
Свягла В.Ф. |
Циклова комісія природничо-математичних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2012-2013 н.р. |
ІІ етап обласної олімпіади з фізики |
Дубінська Анна Анатоліївна Група Ф -11 |
ІV місце |
Ганцюк О.В. |
2 | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики |
Дубінська Анна Анатоліївна Група Ф -11 |
ІV місце | Дудишин Л.В. | |
3 | ІІ етап обласної олімпіади з хімії |
Ломпас С. (Т-11) |
ІV місце | Максим’юк Г.М. | |
4 |
травень 2013р (23.05.) |
Науково-освітній проект МАН України «Наука ХХІ століття: Перспективні напрямки розвитку» |
Студенти коледжу | Чабан Ю.Я. |
Циклова комісія філологічних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2013-2014 н.р.
|
ІVМіжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка ІV Фінальний етап |
Григораш Юрій Ярославович Група П-11 |
ІІІ місце |
Томин Г.Ю. |
2 |
ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка ІІ етап (обласний) |
Григораш Юрій Ярославович Група П-11 |
ІІ місце |
Томин Г.Ю. |
|
3 |
ХІV Міжнародний конкурс української мови ім. П. Яцика ІІ етап (обласний) |
Савчинець Маргарита Оліверівна Група П-11 |
ІІ місце |
Дем’янчук О.В. |
|
4 |
ХІV Міжнародний конкурс української мови ім. П. Яцика ІІ етап (обласний) |
Дубінська Анна Анатоліївна Група Ф-21 |
ІV місце | Томин Г.Ю. | |
5 |
Всеукраїнська олімпіада з української мови ІІ етап (обласний) |
Заяць Вікторія Тарасівна |
ІV місце |
Федак Т.І. | |
6 |
Конкурс читців поезії серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., присвячений 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка
|
Пирожук Ганна Мирославівна Група П-11 |
І місце |
Цимбалюк І.Б. |
|
7 |
Конкурс читців поезії серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., присвячений 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка |
Кермощук Оксана Юріївна Група П-41 |
ІІ місце | Цимбалюк І.Б. | |
8 |
Конкурс читців поезії серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., присвячений 200-річчю від Дня народження Т.Шевченка |
Дожук Мирослава Михайлівна Група Б-21 |
ІІІ місце | Федак Т.І. |
Циклова комісія суспільних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2013 - 2014 н.р. |
ІІ етап обласної олімпіади з історії України |
Максимів Богдан Васильович Група ТС-21 |
ІV місце |
Паньків Л.І. |
Циклова комісія природничо-математичних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2013-2014 н.р. |
ІІ етап обласної олімпіади з фізики | Гонтарюк М. (гр. Т-12) |
І місце |
. Чабан Ю.Я. |
2 | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики |
Гриджан С. (гр. ІТ-11) |
ІV місце | Пирин Н.В. | |
3 | ІІ етап обласної олімпіади з хімії |
Мочернюк М. (гр.Т-11) |
V місце | Максим’юк Г.М. | |
4 | ІІ етап обласної олімпіади з біології |
Атаманюк І. ( гр.Ф-11) |
ІV місце | Пилип’юк В.Я. |
Циклова комісія філологічних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2014-2015 н.р.
|
ХV Міжнародний конкурс української мови ім. П. Яцика ІІ етап (обласний) |
Савчинець Маргарита Олівєрівна Група П-11 |
ІІІ місце |
Дем’янчук О.В. |
2 |
Конкурс читців поезії, присвячений Дню писемності і мови |
Пирожук Ганна Мирославівна Група П-21 |
І місце в номінації «Авторська поезія» | Дем’янчук О.В. | |
8 |
Конкурс читців поезії, присвячений Дню писемності і мови |
Жмендак Василь Група Д-31 |
ІІІ місце в номінації «Авторська поезія» |
Цимбалюк І.Б. |
|
9 |
Конкурс читців поезії, присвячений Дню писемності і мови |
Малаєнко Єлизавета Група І-11 |
ІІ місце в номінації «Авторська поезія» | Федак Т.І. |
Циклова комісія суспільних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2014 - 2015 н.р. |
ІІ етап обласної олімпіади з історії України |
Григораш Юрій Ярославович Група П-22 |
VІ місце |
Божак Я.В. |
Циклова комісія природничо-математичних дисциплін
№ п/п |
Дата |
Назва олімпіади (конкурсу) |
Прізвище студента (група) |
Досягнення (місце) |
Керівник (наставник) |
1 |
2014-2015 н.р. |
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики |
Мілінчук Ю. (гр.О-12) |
V місце | . Чабан Л.Я. |
2 | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики |
Хопта А. (гр.ІТ-11) |
ІІ місце | Пирин Н.В. | |
3 | ІІ етап обласної олімпіади з хімії |
Хопта А. (гр.ІТ-11) |
ІІІ місце | Максим’юк Г.М. | |
4 | ІІ етап обласної олімпіади з біології |
Росінський І. (гр.П-11) |
VІІІ місце | Міскевич У.Д. | |
Всеукраїнський інтернет–турнір «Відкрита природнича демонстрація» |
Команда коледжу: Кіселюк І.(О-12), Мілінчук Ю.(О-12), Коник В.(Т-12), Пітула О.(О-21), Романюк В. (О-21), Гундяк І.(О-22) |
Чабан Ю.Я. Чабан Л.Я. |